محصولات

استقبال تعدادی از هواداران تراکتور، از امیر قلعه نویی - اخبار باشگاه تیراختور و دیگر تیمهای آزریایجان
X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

اخبار باشگاه تیراختور و دیگر تیمهای آزریایجان

این وبلاگ صرفا یک وبلاگ خبری جهت اطلاع رسانی است

پنج‌شنبه 25 فروردین‌ماه سال 1390 ساعت 09:09 ق.ظ

استقبال تعدادی از هواداران تراکتور، از امیر قلعه نویی

استقبال تعدادی از هواداران تراکتور، از امیر قلعه نویی


تعدادی از هواداران تیم تراکتورسازی با حضور در هتل محل اسکان تیم سپاهان، به امیر قلعه نویی خوش آمد گفتند.


به گزارش کلوب هوادران تراکتورسازی، این حرکت به منظور پاسداشت حرکت مثبت کانون هواداران سپاهان، در دیدار رفت لیگ برتر توسط تعدادی از هواداران تراکتورسازی صورت گرفت و حدود نیم ساعت به طول انجامید.

سرمربی سپاهان صحبتهای با هواداران انجام داد که خواندن آن خالی از لطف نیست.

* ما خود را برای حضور 120 هزار نفر هوادار تراکتور آماده کرده ایم، تیمی که در بازیهای معمولی 80 هزار نفر را به استادیوم میکشاند، حتما در دیدارهای حساس بیش از 100 هزار تماشاگر خواهد داشت.

* من همیشه ارادت خاصی به مردم آذربایجان داشتم و از وقتی تیم تراکتور به لیگ برتر آمد، ارادت بیشتری نسبت به هواداران این تیم پیدا کردم.

* این تیم هوادارانش باعث غرور تمامی ما هستند، حضور این هواداران باعث شده، هواداران سایر تیمها نیز تحریک شوند و به استادیومها بیایند و این باعث پیشرفت فوتبال ما میشود.

* تیم تراکتور، واقعا تیم بسیار خوبی است، با اینکه نسبت به سایر تیمها، ستاره کمتری دارد، اما با درایت آقا فراز(کمالوند)، تیم خیلی خوبی شده. من بازیهای چند هفته اخیر این تیم را آنالیز کردم و دیدم، در یک بازی، تراکتور سه بار تغییر تاکتیک داد و این نشان از دانش مربی و تاکتیک پذیری بازیکنان دارد.

* امیدوارم امسال، سپاهان قهرمان شود و تراکتور سهمیه آسیایی بگیرد. اگر این تیم آسیایی شود، حضور هواداران، باعث غرور ما هم هست. من به عنوان یک ایرانی به چنین هوادارانی افتخار میکنم.

علیرضا حسن زاده

داغ کن - کلوب دات کام

رتبه سنج گوگل