محصولات

باشگاه شهرداری تبریز مورد تایید نمایندگان AFC قرار گرفت - اخبار باشگاه تیراختور و دیگر تیمهای آزریایجان

اخبار باشگاه تیراختور و دیگر تیمهای آزریایجان

این وبلاگ صرفا یک وبلاگ خبری جهت اطلاع رسانی است

سه‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1390 ساعت 10:12 ق.ظ

باشگاه شهرداری تبریز مورد تایید نمایندگان AFC قرار گرفت

سهرابی خبر داد:
باشگاه شهرداری تبریز مورد تایید نمایندگان AFC قرار گرفت
تبریز - خبرگزاری مهر: مدیرعامل باشگاه فوتبال شهرداری تبریز از تایید این باشگاه از سوی نمایندگان AFC خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، میرمعصوم سهرابی صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: نمایندگان AFC پس از بازدید از باشگاه تراکتورسازی و ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز در باشگاه شهرداری حاضر و از امکانات و تجهیزات این باشگاه بازدید به عمل آوردند.

وی اضافه کرد: در این بازدید که نمایندگان هیئت فوتبال آذربایجان شرقی نیز حضور داشتند هم امکانات سخت افزاری و هم امکانات نرم افزاری باشگاه به تائید نمایندگان AFC رسید.

سهرابی گفت: با اینکه تیم فوتبال شهرداری تبریز اولین حضور خود در لیگ برتر را تجربه کرده اما به گفته نمایندگان AFC از امکانات خوب و در حد تیمهای حرفه ای برخوردار است.

وی همچنین در خصوص "حمید درخشان" سرمربی تیم، افزود: درخشان برنامه های خود را به هیئت مدیره باشگاه ارائه کرده و ما منتظر نظر این هیئت هستیم تا تصمیمات بعدی را در این خصوص بگیریم.

سهرابی گفت: پس از این که هدفهای باشگاه برای فصل بعدی اعلام و برنامه های درخشان از سوی این هیئت تائید شود اقدام به بستن قرارداد با درخشان و بستن تیم خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: بجز حمید درخشان هیچ گزینه دیگری مد نظر باشگاه نبوده و در این خصوص منتظر نظر هیئت مدیره هستیم.

نمایندگان AFC روز گذشته با حضور در تبریز از دو باشگاه تراکتورسازی و شهرداری و همچنین ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز بازدید کردند.

داغ کن - کلوب دات کام

رتبه سنج گوگل